• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi

Hakkımızda

Nice beyinler vardı. Herbiri BİLGİ HAZİNESİ idi. Lakin kimseyle paylaşılmadı... Sonunda ne mi oldu? Hepsi sadece YOK OL                  Kimlik kartımda 1958 yazıyorsa da rahmetli anamın anlattığına göre 1959 yılının mart ayının son günlerinden birisinde Gökeyüpte dünyaya gelmişim. 

      Babam kayıt yaptırmak için tam 17 aralık 1959 günü köy muhtarlığına gitmiş: muhtar -ne kadarlık der gibi bir bakış atınca; babamda -"aşağı yukarı bir yaşında"demiş. Bizim işbilir muhtar da tam bir sene öncesini, yani 17 aralık 1958 i doğum günü yapmış benim için....
      İlkokulu gökeyüpte, ortaokul ve liseyi Salihlide, yüksek öğrenimimi ise Ankarada tamamladım. Askerlik görevimi asteğmen olarak Edremit/Balıkesirde yerine getirdim. 1989 a kadar TTKK Merkez Birliğinde müfettiş olarak çalıştım. Siyaseten anlaşamadığım için ayrıldım.  Müteakiben 1997 ye kadar serbes çalışmanın yanısıra zamanın 2.lig takımı Yeni salihlispor da idarecilik/basın sözcülüğü görevlerinde bulundum. Mahalli olarak siyasetle uğraştım.. 13 yıl da öğretmenlik yaptım.Öğrencilerimin ezici bir çoğunluğu ile irtibatım devam ediyor. bu noktada belirtmeliyim ki, kendi ilkokul öğretmenimlede hala görüşürüm. Ben onu arayamasam o beni en az ayda bir arar.
      Türkiyem de gezmediğim il merkezi olmadığı gibi ilçelerinde en az yarısından çoğunu gezdim ve gördüm.
      Halen "emekli" ünvanıyla yaşamaya çalışıyorum. Bazı sivil toplum kuruluşlarında zaman zaman gönüllü hizmetkarlık yaparım.

En büyüğü Doktor, İkincisi Mimar olan, üçüncüsü İnşaat Mühendisliği öğrencisi , son numara da doktor adayı/tıp öğrencisi  olan 4 çocuk babasıyım. 

      Allahtan başka ne istiyeyim ki, sağlık,sağlık ve sağlıktan gayri ......

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.64185.6644
Euro6.38136.4069